Anasayfa Omegla TR Mirc indir Omegla Chatroulette Omegla Chat
...
Omegla TR

Son zamanda yabancı arkadaşlık siteleri üzerine hizmet veren siteler arasında gözünüze omegle sitesi aceba çarptı mı? Nedir bu omegle yabancı site cılgınlığı?, Rusya’nın en popüler ve kullanışlı arkadaşlık sitesi olarak Bay ve Bayanlar’ın uğrak giriş yaptıkları chatroulette sitesine alternatif olarak multu görüntülü ve kameralı bir şekiş de sizlere hizmet veren omegle hakkında bugün sizlere bildiklerimi ve omegle üzerine hizmet veren siteler den söz edecem.

Omegla nedir?

Öncelikle ana kelime olan İngilizce bir arkadaşlık ve online  chat üzerine kurulmuş ve bu doğrultuda hizmet veren doğru yazılışı ve tam site omegle.comsitesidir. Türk İnternet kullanıcıların aklında havızalarında herhalde kelime telavüzü olarak kolay bir şekil de omegla olarak geçtiği için Google arama motoruna omegla tr yazmaktadırlar.

omegla-giriş

Aslında şöyle şöylemek bildirmekte fayda olduğunu bulmaktayım. Omegla sitesi genellikle bir büüykler için uygun olup zaten 18 yaşından kücüklerin siteye girmemeleri yönden uyarılmaktadırlar. Biraz daha omegle hakkında geniş bir bilgilendirme yapmak gerekirse soru cevap şeklin de sizlere bu konuda devam edelim.

Omegle üyelik gerektirir mi?

Omegle sitesi tamamen sizlere üyeliksiz bir şekil de hizmet vermektedir. Ama Vip üyelikler sayesinde sizlerde site içinde tam tekbir özel bir şekil de faydalanabiliyorsunuz.

Omegla ücretli mi?

Omegle sitesine tamamen girmek serbest ve sizlerden herhangi bir üyelik yada ücret istemez. Sadece Vip üye kullanıcıların site içerisinde herhangi bir şekil de İp Banlanma ve uzaklaştırma cezası almazlar. Belli bir ücret karşılığında sizlerde omegle sitesine üyelik yapabilirsiniz. Tamamıyla Gold, premium ve vip üyelikler gibi, ama genellikle bu site üye gerektirmiyen ve herhangi bir ücret taleb etmeden hizmet veren bir arkadaşlık eğlence sitesidir.

Omegle Chatroulette Giriş

Omegle sitesini ve chatroulette sitesini hiç bilmiyen ve ilkez duyan kullanıcılarımız bu sitelere nasıl giriş yapabilirler öncelikle basit ve kolay bir şekil de biraz bundan söz edelim.

Öncelikle giriş yapacağınız siteyi secelim örneğin omegle sitesine giriş yapacak kullanıcılarımız için kullanabileceğiniz İnternet Explorer ve tarayıcınızda Google Chrome yada Mozilla Firefox eklentilerini kurmanız ve Google.com.tr arama motoruna giriş yapacağınız omegle.com yazarak bu siteye ulaşın. Daha sonra giriş yaptığınız omegle sitesinde giriş yaptığınız ülkeden Google Translate dil ve kelime secici ile giriş yaptığınız ülkeyi secerek omegle’ye giriş yapabilirsiniz.

Karşınıza öncelikle bir uyarı gelmektedir. Eğer 18 yada +13 yaşından küçük iseniz bu siteye girişiniz onaylanmamakta. Çünkü bu site yetişkinler içindir, uyarısı ile karşı karşıya gelirsiniz. Yaşınız 18 yaşından büyük ve üstü ise omegle chat etmeye hazır olun.

omegle-tr-giriş Karşınıza öncelikle chat etmeniz için omegle sitesinde karşınıza 2 ayrı secenek çıkmaktadır. Bunlardan birincisi omegle text(yazılı chat) bir diğeri ise omegle video  (kameralı ve görüntülü videolu) sohbet seceneklerini sizlere sunmaktadır. Omegle text yazılı sohbet diğeri ise kameralı ve görüntülü videolu bir ekranda başka kullanıcıları görmeniz içindir.

Burada merak ettiğiniz secenekler genellikle omegle video cam sohbet seceneğidir. Burada bu seceneği secip omegle talk to strangers next diyip karşınıza kameralı  hiç görmediğiniz tanımadığınız kişiler ekrana gelmektedir. Burada sizinde web kamerada konuşup sohbet etmeniz için sizinde bir adet web kameranız ve sesli konuşmak için mikrofonuzun olması gereklidir.

Giriş yaptığınız sitede web kameranıcızın acılması ve çalışması için sizden ok oney istemektedir. Sizde Onay verdik sonra web kameranız çalışmaya başlar, Türk ve yabancı kızlarla erkeklerle sizler de yakından konuşabilir ileriye dönük güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Omegle rast gele bir arkadaşlık sitesidir. Bu sitede karşınıza ilginc ve değişik komik yada uygunsuz bir şekil de web kameralarını açan kullanıcılar çıkabilir. Görmek istemediğiniz kişilerin camlarını engeliyebilir diğer başka kullanıcıların webkamera görüntülerini görmek çin next butonuna tıklayarak yeni görüntülerin gelmesini sağlıyabilirsiniz.

Omegle mobil yada cep telefonlarda giriş olur mu bunu ancak deniyerek mobil giriş adresinden sağlıyabilirsiniz. Akıllı İphone ve diğer geliştirilmiş son model telefonlardan giriş ücretsiz bir şekil de sizler de deniyebilirsiniz.

Peki omegle neden +18 kuralı koymaktadır. Yada bu site neden yetişkinlere özel bir şekil de Tarif edilmektedir?

Biraz bu konuda sizlere bilgiler sunalım. Omegla rast gele görüntülü bir sohbet ve eğlence sitesi olduğu için daha doğrusu bu sitede arkadaşlıktan öte biraz Olgun ve büyüklere özel bu sitelerde çeşitli web Kamera da Show yapan yada komik görüntüler sağlıyan kızlar ve erkeklere rastlamak mümkündür. Onun için her türlü görüntülerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Biz sizlere doğru olanı Düzgün ve güzel bir şekil de arkadaşlık kurmanızı öneriyoruz.

chatroulette-trOmegle sitesinde sizler de olan biteni merak ediyorsanız ve bu merakınızı gidermek yada İngilizce dil tercihinizi geliştirmek pratik yapmak isitoyrsanız sizlere omegle ve chatroulette sitelerini öneriyoruz. Uygunsuz bir şekil de görüntü ve Kamera açan kullanıcılar şikayet butonuna tıklayarak o kişilerin görüntülerini yasaklıyabilmektedirler.

Omegle ve chatroulette sitesinde uygunsuz bir şekil de cam açtık ve daha sonra siteye girişimiz engellendi İp ban atıldı omegle ve chatroulette sitesine tekrar nasıl giriş yaparız diye merak eden kullanıcılarımıza şu yolu denemelerini istiyoruz.

Öncelikle Internet Explorer web gecçmişini çerezleri silmenizi bunuda yaparken sizlere Ccleaner proğramını öneriyoruz. Giriş yaptığınız tüm geçmişi sildik sonra Modeme reset atıp, daha sonra Google Chrome üzerinden tekrar omegle sitesine giriş yapınız. Göeceksiniz İp ban yasağınızın kalktığını ve kolay güzel bir şekil de bu siteye giriş yapabileceksiniz.

Omegle TR benzeri ve alternatif siteler

1- Chatroulet.org

2- Chatroulettetr.Net

3- TRSohbet.Org

Chatroulette.Com ve Omegle.Com gibi siteler üzerinden sizlerde kameralı ve görüntülü sohbet hizmeti veren sitelere giriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 17 Mayıs 2014 - 02:41 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ