Anasayfa Omegla TR Mirc indir Omegla Chatroulette Omegla Chat
...
iMeetzu Rusya

Alternatif ve multi özelliklere sahib yabanci chatroulette ve omegle gibi yabancı site tarzında hizmet veren diper alternatif sitelerden daha önce söz etmiştik. Bugün de sizlere iMeetzu hakkinda detaylı bir şekil de biraz bilgiler sunmaya çalışcam.

iMeetzu  isim ve yazılışı bakımında yabancı ve zor bir kelime olan imeetzu chatroulette tarzında kurulmuş ve bu doğrultuda hizmet veren bir arkadaşlık sitesidir.

Öncelikle iMeetzu ana sayfa sitesinin ismini sizinle paylaşmak istiyorum.

Google arama motoru üzerinde imeetzu sayfasına giriş yapmak için doğrudan iMeetzu Rusya  yazarak bu siteye erişim sağlıyabilirsiniz. Doğrudan İnternet explorer yada kullandığınız Google Chrome Mozilla Firefox tarayıcınıza imeetzu.com  yazarak bu siteye ulaşabilirsiniz.

iMeetzu-nedir

iMeetzu nedir?

iMeetzu daha önce bilirsiniz sizlere paylaşmış olduğumuzu omegle ve chatroulatte alternatifi olarak hizmet veren hem yazılı hemde sözlü webcam kameralı ve görüntülü bir arkadaşlık sitesidir. Burada diğer sitelere daha oranla tek farkı üye olabiliyorsunuz. Üyeler arasında kendi profil ve başkalarının profilleri üyelikleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Üyelikler ve siteye giriş tamamen ücretsiz bir şekil de sizlere free üye kaydı yapabilirsiniz.

Bu sitenin kullanılan üyelikli özel privat vip üyelik bölümü belli bir ücret karşılığında site içerisinde tam kaliteli ve güzel engel ve sınır olmadan faydalanabiliyorsunuz, herhnagi bir sınırlama olmadan. Ama webcam cam sohbet bölümü tamamen üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sizler de bu bölümü kullanabilirsiniz.

Bu tarz siteler genellikle yabancılara ait oldukları için bu sitelerin genel dil özellikle İngilizce’dir. İngilizce biliyorsanız yada İngilizce dil tercihinizi geliştirmek ve pratik yapmak istiyorsanız sizler de bu sitelerden faydalanabilirsiniz.

iMeetzu videolu ve kameralı hem de aynı anda yazışmalı bir şekil de sizlere hizmet veren bir arkadaşlık sitesidir. Omegla TR  ve chatroulette gibi siteler tarzında hizmet veren bu sitelerin genel olarak vermiş oldukları hizmet tarzları genellikle aynıdır. Hem text yazılı chat aynı anda videolu chat yapabilme özelliklerini bir arada kullanabiliyorsunuz.

İmeetzu sitesine giriş yapınca zaten hemen ana sayfasında bu siteye üye olan kişilerin Profil Resimlerini ve kullanıcı adlarını görebiliyorsunuz. İmeetzu sitesinde sizler de üye olabiliyorsunuz. Eğerki bu siteye giriş yapan Türk kullanıcılarımız için bu site İngilizce ve herhangi birşey anlamıyorsanız doğrudan Google Translate sayesinde dil tercih ayarlarınızı Türkçe’ye çevirebilirsiniz. Bu saye de kolay bir şekil de imeetzu sitesinde olan biten ve site hakkında daha iyi bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sitede kaç kişi online kaç kişinin web kamerası açık kolay bir şekil de bunları sitenin girişinde sizler de görebilmektesiniz.

iMeetzu üye olmak  için imeetzur.com/register adresi üzerinde sizler de ücretsiz bir şekil de üye olabilir ve üye girişi yapağınız adres ise meetzur.com/login bu adresten siteye giriş sağlıyabilirsiniz. İmeetzu Rusya sitesi içerisinde sizler de yabancı kızlarla ve erkeklerle görüntülü ve kameralı hemde aynı anda sesli bir şekil de görüşme yapabilirsiniz. Bu sitelere genllikle yetişkinlerin girdiği ve değişik webcam kameralı görüntülerin karşınıza çıkabileceği bir arkadaşlık sitesinde sizleri rahatsız kişilerin yazışmalarını ve görüntülerini engelliyebilme hakkına ve bu kişiler hakkında siteden uzaklaşmaları için Report butonu sayesinde sizlerde bu kişilerin engellemesi için sitenin yetkili Moderatör arkadaşlara bildirim yapabilmektesiniz.

iMeetzu sitesine sizler de üye olup giriş yaptıkdan sonra webcam kameralı ve görüntülü sohbet kısmına giriş yaptığınızda öncelikle web kameranızın çalışması ve açılması için sizlerden izin istenılmekte. Sizler de diğer kamera açan kişilerle görüntülü bir şekilde birbirinizi görmek için kameranızın acılmasına onay veriniz. Daha sonra sizler de karşılıklı bir şekil de sesli ve görüntülü bir şekil de diğer imeetzu kullanıcıları arasında kendinize yenı arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Kameralı ve görüntülü hem videolu hemde text görünümünde hizmet veren bir kaç faydalı web sitelerin listesini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Chatroulette ve omegle benzeri siteler

+ Chatroulette.Com

+ Omegle.Com

+ OmegleTR.ORG

+ Chatroulet.ORG

+ Chatroulettetr.NET

+ TRsohbet.ORG

Yukarıdaki siteler üzerinde sizler de kendi yaş ve zevklerinize uygun Kızlarla ve Erkeklerle görüntülü ve yazışmalı bir şekil de sohbet edebilirsiniz.

 

BİLGİLER
tarafından 19 Haziran 2014 - 14:37 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ