Anasayfa Omegla TR Mirc indir Omegla Chatroulette Omegla Chat
...
Chatroulette Ban Kaldırma

Rusya’nın en iyi görüntülü ve sesli kameralı arkadaşlık üzerine kullanıcısına hizmet veren chatroulette sitesi hakkında bugün sizlere güzel bir paylaşım yapmaya çalışcaz. Öncellikle siz değerli ziyaratcilerimize biraz chatroulette hakkında Bilgi vermek istiyorum.

Chatroulette Nedir?

Dünya’nın her yerinde sesli ve görüntülü bir şekil de hicç birbirlerini bilmeden tanımadan yabancı insanların hem sesli Hemde görüşmeli ve text dediğimiz yazışmalı bir kameralı ve arkadaşlık sitesidir.

Chatrouletteile sesli ve görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Dünya’nın her yerin de farklı insanların bir araya gelmesi toplu yada özel odalarda sesli ve görüntülü bir şekil de paylaşım yaptıkları bir arkadaşlık sitesidir. Şunu uyarı bakımından sizlere bildirmekte fayda olduğunu bildirmek isterim.

Chatroulette sitesini merak edip, bu siteye giriş yaptıysanız chatroulette sitesinde karınızdaki kişiler her zaman sohbet anlayışı sizinle aynı olmuyabilir. Yanı siz ciddi ve seviyeli bir arkadaşlık arayışı içindeyseniz ve bu şekilde web kameranıcı actıysanız diğer kişiler sizlere uygunsuz bir şekil de kameralarını açmış olarak görünebilirler. Report butonu ile Chatroulette Admınlerıne bu durumu bildirebilirsiniz. Bu şekil de Adminler de o kişinin açmış olduğu web Kamera görüntülerini kontrol etmeye başlarlar eğer uygunsuz bir şekil de kameraları aktif ise o kişiler siteden yasaklanıp banlanmaktadırlar. Chatroulette Türkiye kullanıcıların amaclarını seviyeli ve güzel bir arkadaşlık ortamında kendilerine yabancı kızlarla tanışmak için bu siteye sürekli giriş yaptıklarını biliyoruz.

Chatroulette dünyanın en çok kullanılan ve rastgele kameralı chat ve sohbet hizmeti veren sitelerden biridir, ve bir çok kullanıcı mevcuttur. Chatroulette son zamanda ülkemizdede baya tutulmaya başladı. Ülkemizde de çok popüler olan görüntülü chatroulette türkçedil seceneği sayesinde sizler de kolay bir şekil de kendinize yeni arkadaşlıklar bulabilirsiniz. Chatroulette sitesinde diyelim uygunsuz bir şekil de sizlerde  kızlarla eğlenmek ve görüntüsüz bir şekil de Kamera açıp ve Report butonu sayesinde sizleri Rapor edip Chatroulette Admin’leri tarafından İp adresiniz yasaklanıp Banlandıysa bu siteye erişiminz kısıtlandıysa tekrar chatroulette sitesine nasıl giriş yapacaksınız biraz bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyorum.

Chatroulette Ban Kaldırma

chatroulette-ban-kaldırma Chatroulette sitesine İp Adresiniz Banlanıp yasaklandıysanız aşağıdaki yolları tek, tek deniyerek sizler de kolay bir şekil de tekrar chat roulettesitesine giriş yapacaksınız.

Öncelikle İnternet Explorer çerezleri ve geçmişi silmenizi ve daha sonra Ccleaner proğramını kullanmanızı istiyoruz.

Daha sonra Google Chrome eklentilerini yada Mozilla Firefox eklentilerini Bilgisayarınızı inndirmenizi ve bu eklentilerden Chatroulette sitesine tekrar giriş yapmanızı öneriyoruz.

Modem resetlemek. Proxy sahte İp kullanmak şayet dinamik ip kullanıyorsanız Adsl modem aç kapat ipiniz değişmiyorsa bu modeminizi resetleme asaması işe yaramayacaktır. Sebebi ise nekadar reset atarsanız atın, ip adresiniz aynı ise giriş yapamıyacaksınız. Statik İp sorunu çözümleri için ek sanal ip proğramlarına başvurmanız gerekir. chatroulette sitesinde ban açmahakkında sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Sanal İp Proğramları

Statik ip sorununa kökten çözüm için sanal başka ip numarası kullanma hizmeti sağlıyan proğramın ismi ise Real Hide İp isimşi yazılım. Bu yazılımın görevi sizin seçmiş olduğunuz ülkeden size ücretsiz bir ip atamasıdır. Proğramı Google arama motornda ücretsiz bir şekil de bulabilirsiniz. Bu Proğramı bilgisayarınıza kurduk sonra sizlere rast gele yabancı ülkelerden herhangi bir yabancı ip ataması yapıyor bu sayede sizler de Google Chrome üzerinden tekrar chatroulette sitesine giriş yapabilirsiniz.

DNS önbellek boşatlam: Bilgisayarınızın DNS önbelleğini boşaltmayı da ihmal etmeyin. Bunun için Başlat menüsünü açın. Cmd yazın, açılan pencereye de ipconfig/flushdns yazarak , modeme reset atın. Modemi 10-15 dakika Kadar kapalı tutarak İp adresinizin değişmesini sağlayabilirsiniz. Mozilla Firefox üzerinde tekrar chatroulette sitesine giriş yapabilirsiniz. Size tavsiyemiz chatroulette sitesinde uygunsuz bir şekil de web kamere açıp banlanmamanız için sizlerde uygunsuz bir şekilde kameralarınızı aaçmayınız. Tamamen seviyeli ve güzel bir ortamda sizlerde yabancı kızlarla yada erkeklerle chatroulette üzerinde kendinize yeni arkadaşlıklar bulabilirsiniz.

Chatroulette sitesinde uygunsuz bir şekil de görüntü açan kullanıcılar belli bir süre sonra chatroulette Adminleri tarafından Rapor, (Report) şikayet butonuna tıklayarak uygunsuz bir şekil de web Kamera açan kişilerin webk amera görüntüleri kontrol altına alınmaktadır. Chatroulette 2014 Yılında artık bunun önüne geçmek için Vip üyeliklere geçiş yapmaktadır. Cep Telefonlara gelen Onay kodlarla sizlerde chatroueltte sitesine üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

chat-roulette

 

Alternatif chatroulette alternatif Multi chat site adreslerinden birine tıklayarak sizler de chatroulette sitesine giriş yapabileceksiniz.

İşte chatroulette alternatifi olarak hizmet veren siteler.

1- Chatroulet.Org

2- Chatroulettetr.NET

3- OmegleTR.ORG

4- TRsohbet.ORG

5- Chatroulette.ru

6- Omegle.Com

Yukarıdaki adresleri kullanarak alternatif bir şekil de chatroulette benzeri diğer sitelere giriş yapabileceksiniz. Bir sonraki yazımız olan Twitter nedir, Twitter hakkında kısa bilgilendirme ile sizlerle paylaşımlarımıza devam edecez.

Sizler de chatroulette sitesini merak ediyorsanuz aceba içerde neler var, olan biteni merak ediyorsanız sizlerde Düzgün ve seviyeli bir şekil de chatroulette sitesine ücretsiz ve üyeliksiz bir şekil de chatroulette sitesi üzerinden giriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 06 Haziran 2014 - 21:47 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ